Rocol produkcija

ROCOL produktai – kokybės garantija ir patikimumas

Anglų kompanija ROCOL yra pasaulinė lyderė, kurianti, gaminanti ir parduodanti dažus, dažymo sistemas, tepalus bei kitus  sutepimo produktus įvairiausioms pramonės šakoms.

2017 m. UAB „Narvita“ tapo oficialia ROCOL kompanijos atstove Lietuvoje. Pas mus galima užsakyti ir įsigyti ROCOL gaminamus:

 1. Aukščiausios kokybės tepalus ir alyvas pramoniniam naudojimui,
 2. Apsaugines ir antikorozines medžiagas,
 3. Metalo apdirbimo pjovimo skysčius,
 4. Ženklinimo dažus ir dažymo sistemas,
 5. Kitus chemijos produktus pramonės įmonėms.

ROCOL tepalai ir alyvos. Pramoniniai įrengimai gali nepriekaištingai veikti ir pasiekti geras eksploatacines savybes tik esant tinkamam sutepimui. Pirmas žingsnis norint užtikrinti puikią techninę jų priežiūrą yra tinkamo tepalo ar alyvos parinkimas. Reguliarus minėtų produktų naudojimas sumažina trintį ir įrangos dalių nusidėvėjimą, padidina gamybos procesų efektyvumą.

ROCOL kompanijos produktai yra sertifikuoti ir atitinka visus esamus kokybės, eksploatacinių charakteristikų, aplinkosaugos reikalavimus. ROCOL tepalų bei alyvų sauga užtikrina jų platų naudojimą maisto ir farmacijos pramonėje, kosmetikos ir parfumerijos gamyboje. Bendrovė yra akredituota pagal kokybės valdymo sistemą ISO 9001: 2008, o šis tarptautinis standartas garantuoja aukščiausią jo gaminių kokybę.

Pagrindiniai ROCOL gaminamų tepalų ir alyvų privalumai:

 1. Aukščiausia kokybė, kuri garantuoja įrenginių našumą bei efektyvumą,
 2. Aukštas atsparumas drėgmei ir išplovimui,
 3. Platus darbo temperatūros ribų diapazonas,
 4. Ilgalaikis stabilumas,
 5. Netoksiškos sudėties,
 6. Patikimumas.

ROCOL gaminamus tepalus bei alyvas naudoja didžiausios pasaulio kompanijos. Tarp jų yra „General Motors”, „Airbus”, „Rolls Royse”, „Toyota”, „Ford”, „Coca-Cola”, „Nestle”, „Rockwel”, „British Aerospace” ir kt. ROCOL produktai yra kokybės ženklas, į kurį lygiuojasi daugelis kitų gamintojų, kurdami savo produktą.

ROCOL savo produkcijos gamyboje naudoja aukščiausios kokybės komponentus ir naujausias technologijas.
Visą jų produkcija rasite čia https://www.rocol.com/products

Apie ROCOL Easyline Edge dažus ir dažymo sistemą skaitykite čia.