Pirkimo / grąžinimo sąlygos

PREKES ĮSIGYTI GALIMA:

1) atlikus užsakymą internetu ;
2) atvykus į mūsų biurą adresu Ukmergės g. 315B, Vilnius (įėjimas iš S. Neries gatvės)
Prieš atvykstant pas mus, pasiskambinkite tel. 8-689 26772, kad galėtume suderinti laiką, nes kartais galime būti išvykę .

1. Prekių pirkimas

1.1 Prekių kainos svetainėje yra nurodytos eurais. Į pateiktą kainą yra įskaičiuotas 21% PVM (pridėtinės vertės mokestis).

1.2 Pirkėjas, norėdamas įsigyti prekę:

1.2.1 Išsirenka norimą prekę ir atidžiai perskaito prekės aprašymą.

1.2.2 Pasirenka norimos prekės matmenis, spalvą, kiekį ir deda ją į krepšelį, spaudžiant mygtuką „Užsakyti“.

1.2.3 Sudėjęs visas norimas pirkti prekes į krepšelį, Pirkėjas spaudžia viršuje esančią krepšelio ikoną arba mygtuką „Peržiūrėti krepšelį“.

1.2.4  Pirkėjas užpildo krepšelyje esančią Užsakymo formą, į tam skirtus laukelius įrašydamas savo vardą, pavardę, pristatymo adresą, elektroninį paštą, telefono numerį. Juridiniai asmenys užpildo reikalingą informaciją po to, kai pažymi varnele laukelį “Įmonė”.

1.2.5 Pristatymo būdą Pirkėjas nurodo laukelyje “Papildoma informacija”. Prekes, sveriančias iki 500g, siunčiame registruotu pirmenybiniu Lietuvos paštu, o sunkesnes nei 500g – kurjeriu. Taip pat galimas prekių atsiėmimas mūsų biure darbo dienomis suderintu laiku.

1.2.6 Pirkėjas susipažįsta su Pirkimo ir pristatymo sąlygomis, Privatumo politika. Pirkėjas prekes įsigyti gali tik susipažinęs ir sutikęs su minėtomis taisyklėmis. Savo sutikimą jis išreiškia pažymėdamas varnele laukelį „Su Pirkimo sąlygomis ir Privatumo politika susipažinau bei sutinku”. Užsakymas išsiunčiamas paspaudus “Siųsti”.

1.2.7 Po užsakymo atlikimo, Pirkėjas nurodytu el. paštu gauna savo užsakymo suvestinę.

1.2 Išankstinę sąskaitą apmokėjimui už prekes atsiųsime Pirkėjo nurodytu paštu per 1 darbo dieną (24 val) po užsakymo pateikimo.

1.3 Internetu pateiktus užsakymus galima apmokėti bankiniu pavedimu. Atvykus prekių įsigyti tiesiogiai į mūsų biurą, galimas atsiskaitymas grynaisiais.  Galimės atsiskaityti už prekes bankine kortele nėra.

GRĄŽINAMOS SIUNTOS

 1. Kartais išsiustos užsakytos prekės gali būti grąžinamos atgal siuntėjui, t. y. mums. Tokiu atveju mes grąžiname Jums pinigus už prekes, tačiau prekių pristatymo išlaidos nėra grąžinamos. Klientui pageidaujant, galime grąžintas prekes išsiųsti pakartotinai po to, kai gausime apmokėjimą už pakartotinį prekių pristatymą.
 2. Siuntos grąžinimo priežastys gali būti šios:
  • Nurodytas neteisingas prekių pristatymo adresas;
  • Pašto kurjeriui nepavyksta rasti siuntos gavėjo nurodytu adresu, kad įteikti siuntą; tokiu atveju yra paliekamas informacinis lapelis apie gautą siuntą, jos atsiėmimo vietą; gavėjui neatvykus atsiimti siuntos, ji grąžinama mums.

PREKIŲ GRĄŽINIMAS

 1. Gavę siuntą, patikrinkite, ar nėra pažeistas jos įpakavimas bei prekės. Jeigu prekė buvo pristatyta pažeista, prašome informuoti mus apie tai siuntos gavimo dieną.
 2. Jeigu dėl kokių nors priežasčių esate nepatenkinti gautomis prekėmis, prašome ne vėliau kaip per 5 darbo dienas nuo siuntos gavimo susisiekti su mumis.
 3. Grąžinama prekė turi būti originaliame įpakavime.
 4. Prekės pristatymo išlaidos nėra kompensuojamos.
 5. Jeigu grąžinant prekę vykstą akcija grąžinamom prekėms ar kitom (norint pakeisti į kitą prekę) nuolaida nėra  taikoma.
 6. Jeigu prekė buvo pirkta akcijos metu, tai keičiant prekę į kitos rušies prekę, nuolaida nebus taikoma.
 7. Jeigu keičiama prekė yra brangesnė, skirtuma gausite damokėti, jeigu mažesnė, skirtumą grąžinsime.
 8. Norėdami grąžinti prekę, prašome nurodyti šią informaciją:
  • Prekių užsakymo datą;
  • Prekių užsakymo numerį;
  • Prekės pavadinimą ir kodą;
  • Prekės grąžinimo priežastį;
  • Sąskaitos numerį, kur pervesti grąžinamus pinigus.

PRIVATUMAS

 1. Asmens duomenys – tai informacija, kuri leidžia identifikuoti vartotoją, pvz.: vardas, pavardė, adresas, el. paštas, pašto indeksas ir pan. Mes nerenkame asmens duomenų apie Jus, išskyrus tuos atvejus, kai Jūs patys juos pateikiate (pvz., užsisakote mūsų prekes).
 2. Jūsų asmeniniai duomenys naudojami prekių pardavimo tikslais, kad būtų galima administruoti prekių užsakymo, pristatymo ir apmokėjimo gavimo informaciją arba susisiekti su klientu.
 3. Jūsų el. paštas gali būti įtrauktas į UAB „Narvita” el. pranešimų gavėjų sąrašą. Siųsdami el. pranešimus, informuojame apie naujas prekes ar paslaugas, nuolaidas, akcijas, siunčiame sveikinimus. Norėdami atsisakyti el. pranešimų, informuokite mus el. paštu pardavimai@narvita.com
 4. Mes neperduosime Jūsų asmeninių duomenų tretiesiems asmenims komerciniais ar reklamos tikslais. Mūsų darbuotojai gerbia savo klientų asmeninių duomenų konfidencialumą.
 5. Privati asmens duomenų informacija gali būti perduodama tik tais atvejais, kai to reikalauja Lietuvos Respublikos įstatymai.
 6. Jūs patys sprendžiate, kokius asmeninius duomenis atskleisti mūsų įmonei. Nutarę neatskleisti savo duomenų, Jūs prarandate galimybę įsigyti mūsų prekių internetu.
 7. Jūsų apsilankymo mūsų svetainėje metu pagrindinė ne asmeninė informacija (apsilankymų skaičius, paieškos raktiniai žodžiai, vidutinis svetainėje praleistas laikas, aplankyti puslapiai) yra įrašomi automatiškai. Ši informacija yra naudojama svetainės prieinamumui stebėti ir turiniui bei funkcionalumui gerinti.