Pristatymas

PREKIŲ PRISTATYMAS

 1. Lietuvoje prekės paruošiamos siųsti ir pristatomos per 1-2 darbo dienas nuo Jūsų apmokėjimo įskaitymo į mūsų sąskaitą dienos (terminas priklauso nuo pasirinkto siuntimo būdo). Jeigu užsakytos prekės užsakymo metu neturėsime, el. paštu arba telefonu informuosime Jus apie galimus prekių pristatymo terminus.
 2. Pristatymas pradedamas vykdyti iškart, kai tik apmokėjimas patenka į mūsų saskaitą. Užsakymo pristatymo trukmė pailgėja tiek laiko, per kiek mes gauname Jūsų banko pavedimą.
 3. Prieš dieną el. paštu informuosime Jus apie kitą dieną vykdomą užsakymo išsiuntimą.
 4. Prekių siuntimas vykdomas darbo dienomis: I – IV nuo 10.00 iki 13.00 val., V – nuo 10.00 iki 12.00 val.
 5. Lietuvos miestuose ir vietovėse prekės pristatomos per siuntų tarnyba.
 6. Į Kuršių Nerija prekės nepristatomas arba prie siuntimo kainos pridedamas palidomas siuntimo mokestis į Kuršių Nerija 40,00 eur
 7. Užsakymus į užsienio šalis pristato Lietuvos paštas. Užsakymai siunčiami registruotu paštu. Dažniausiai prekių užsakovas vietinio pašto pranešimu informuojamas apie registruotos siuntos gavimą ir turi ją atsiimti nurodytame pašto skyriuje.
 8. Prekes pristato UAB „Linkera”, todėl mes neprisiimame atsakomybės už prekių pristatymo vėlavimą.

PREKIŲ PRISTATYMO KAINA

 1. Pristatymo kainą sudaro:
  • Įkainis už siuntos pristatymą, kuris priklauso nuo užsakytų prekių svorio bei šalies, kurioje yra prekių gavėjas;
  • prekių pakavimo išlaidos (vokas, dėžė ir pan.).
 2. Prekių pristatymo kainos Lietuvoje, siunčiant per kurjerių tarnybą “Linkera”: iki   2,99 kg – 6,00 EUR, nuo 3kg iki   10 kg – 8,00 EUR,  nuo 11kg iki   19 kg – 11,00 EUR,nuo 20kg  – 14,00 EUR  (pristatymo terminas – 1-2 darbo dienos).
 3. Į Kuršių Nerija prekės nepristatomas arba prie siuntimo kainos pridedamas palidomas siuntimo mokestis į Kuršių Nerija 40,00 eur
 4. Prekės paruošiamos išsiuntimui per 1-2 darbo dienas nuo Jūsų apmokėjimo įskaitymo į mūsų sąskaitą dienos.
 5. Prekių pristatymo kainos užsienyje priklauso nuo šalies, į kurią bus siunčiamos prekės. Pristatymo kaina bus paskaičiuota ir pateikta išankstinio apmokėjimo sąskaitoje faktūroje.

GRĄŽINAMOS SIUNTOS

 1. Kartais išsiustos užsakytos prekės gali būti grąžinamos atgal siuntėjui, t. y. mums. Tokiu atveju mes grąžiname Jums pinigus už prekes, tačiau prekių pristatymo išlaidos nėra grąžinamos. Klientui pageidaujant, galime grąžintas prekes išsiųsti pakartotinai po to, kai gausime apmokėjimą už pakartotinį prekių pristatymą.
 2. Siuntos grąžinimo priežastys gali būti šios:
  • Nurodytas neteisingas prekių pristatymo adresas;
  • Pašto kurjeriui nepavyksta rasti siuntos gavėjo nurodytu adresu, kad įteikti siuntą; tokiu atveju yra paliekamas informacinis lapelis apie gautą siuntą, jos atsiėmimo vietą; gavėjui neatvykus atsiimti siuntos, ji grąžinama mums.

PREKIŲ GRĄŽINIMAS

 1. Gavę siuntą, patikrinkite, ar nėra pažeistas jos įpakavimas bei prekės. Jeigu prekė buvo pristatyta pažeista, prašome informuoti mus apie tai siuntos gavimo dieną ir atsiūsti nuotrauką pažeistos prekės.
 2. Jeigu dėl kokių nors priežasčių esate nepatenkinti gautomis prekėmis, prašome ne vėliau kaip per 5 darbo dienas nuo siuntos gavimo susisiekti su mumis.
 3. Grąžinama prekė turi būti originaliame įpakavime.
 4. Prekės pristatymo išlaidos nėra kompensuojamos.
 5. Norėdami grąžinti prekę, prašome nurodyti šią informaciją:
  • Prekių užsakymo datą;
  • Prekių užsakymo numerį;
  • Prekės pavadinimą ir kodą;
  • Prekės grąžinimo priežastį;
  • Sąskaitos numerį, kur pervesti grąžinamus pinigus.