Apie mus

UAB „Narvita“,  įkurta 2009 metais Vilniuje, savo veiklą pradėjo nuo mažmeninės ir didmeninės prekybos. Pirmosios įmonės prekės buvo sertifikuoti fotoliuminescenciniai (šviečiantys tamsoje) produktai bei produktai slidžiam paviršiui. Per 13 įmonės gyvavimo metų prekių ir paslaugų pasiūla nuolat keitėsi ir plėtėsi, atsižvelgiant į rinkos poreikius bei pokyčius.

Šiuo metu esame vieni didžiausių pramoninių patalpų žymėjimo ir ženklinimo produktų tiekėjų Lietuvoje, nuo 2017 m. tapome ir anglų kompanijos Rocol atstovais. Per dešimtmetį atsirinkome tik geriausius, kokybiškiausius produktus, kuriuos išbandėme tiek mes, tiek mūsų ilgamečiai klientai. Logistikos, gamybinių ir kitų pramoninių patalpų ženklinimui, taip ženklinimui pagal LEAN metodiką, galima rinktis tokius produktus kaip ilgalaikės laminuotos žymėjimo juostos, PVC ženklai grindims, universalios ekonominės žymėjimo juostos, evakuacinio žymėjimo produktai, PVC markiravimo ženklai, lipnios įspėjamosios juostos, PVC rėmeliai ženklinimui, virtualūs ženklai. Renkantis patalpų ženklinimą PVC produktais, nebereikia stabdyti gamybos ar sandėliavimo proceso – įprastai patalpos gali būti ženklinamos tuo pačiu metu.

Turime sprendimus darbuotojų traumų bei sužalojimų prevencijai ne tik nuo paslydimo, bet ir nuo atsitrenkimo ar nukritimo. Minkštos apsaugos nuo smūgių apsaugo ne tik inventorių nuo galimų apgadinimų, bet ir pačius darbuotojus nuo stipraus smūgio bei traumos netyčia atsitrenkus, nukritus. Šviesą atspindinčios (atšvaitinės) juostos pagerina kliūčių ir pavojingų vietų, transporto priemonių matomumą mažai apšviestose ar neapšviestose teritorijose. O ypač patvari ilgaamžė, poliesterio ir stiklo pluošto mišinio neslystanti danga tiks montavimui ant betoninių, metalinių grindų bei laiptų, rampų, pandusų. Tarp produktų nuo paslydimo rasite ir įvairių spalvų ir matmenų šiurkštaus paviršiaus juostų, taip pat neslystančių juostų be abrazyvo, ypač tinkamų klijuoti vietose, kur vaikščiojama basomis.  Slidiems pramoninių patalpų ir intensyvaus judėjimo zonų paviršiams galima rinktis itin patvarius ilgalaikius abrazyvinius dažus.

Pagrindinė mūsų teikiama paslauga įmonėms – logistikos, gamybinių, sandėliavimo patalpų ženklinimas. Atliekami darbai susiję su autokrautuvų judėjimo kelių ir pėsčiųjų takų bei perėjų ženklinimu, taip pat kliūčių, pavojingų, priešgaisrinių vietų žymėjimu, ženklų ant grindų dažymu ar klijavimu, evakuaciniu ženklinimu, automobilių stovėjimo aikštelių bei lauko teritorijų žymėjimu. Atsižvelgiant į kliento pageidavimus, grindų dangą ir eismo intensyvumą, ženklinimas gali būti atliekamas naudojant purškiamus Rocol Easyline Edge dažus, įprastus kelių ženklinimui naudojamus dažus, klijuojant PVC juostas ir ženklus arba kombinuotai – naudojant tiek dažymą tiek PVC produktų klijavimą.

Nuolat atlikdami rinkos poreikių analizę ir atsižvelgdami į klientų pageidavimus bei pastabas, plečiame prekių ir paslaugų asortimentą. Stengiamės išlaikyti geriausią kainos ir kokybės santykį, kadangi didžiąją dalį parduodamų produktų perkame iš tiesioginių jų gamintojų. Platus aukštos kokybės sertifikuotų prekių bei paslaugų pasirinkimas už klientui palankiausią kainą ir visapusiškas pirkėjų poreikių tenkinimas – pagrindiniai mūsų įmonės tikslai, kurių siekiame nuo pirmos jos gyvavimo dienos. Savo kvalifikuoto personalo, profesionalumo, atidumo ir atkaklumo dėka jau esame įgiję didžiausių Lietuvos ir užsienio kapitalo įmonių pasitikėjimą.

Kviečiame pas mus apsilankyti ar susisiekti – visada padėsime, patarsime, pasiūlysime geriausią sprendimą!