PVC rėmeliai ženklinimui

PVC rėmeliai skirti greitam įvairių užrašų/ informacijos įrėminimui ir priklijavimui pageidaujamoje vietoje. Nuo šiol mūsų klientai patys akimirksniu gali susikurti norimą “ženklą”.  Tam reikalingas tik rašalinis ar lazerinis spausdintuvas, spausdinantis A4 arba A5 formato lapus. Tokius “savos kūrybos” ženklus labai patogu atsispausdinti ir priklijuoti vietose, kuriose dar nėra numatyto griežto patalpų ženklinimo, jie skirti tiek ilgalaikiam, tiek laikinam naudojimui, atsparūs UV spindulių poveikiui.

Rėmeliai yra pagaminti iš ypač tvirto polivinilchlorido (PVC) ir turi reljefinį paviršių, saugantį nuo paslydimo. Jie pasižymi atsparumu įplyšimams bei įdrėskimams, per juos gali važinėtis autokrautuvai* bei vaikščioti pėstieji. PVC rėmelius galima klijuoti tiek ant grindų, tiek ant sienų, durų ir kitose vietose.

Rėmelio langelis yra permatomas ir nelipnus, už jo yra dedamas atspausdintas užrašas. Pats rėmelis (jo kraštai) yra spalvotas ir lipnus, klijuojamas ant nuvalyto paviršiaus nuėmus apsauginę plėvelę. Galimos 5 rėmelių spalvos: balta, juoda, žalia, geltona ir mėlyna. Rėmelių dydžiai: A4 arba A5 formato užrašams.  Parduodami pakuotėmis po 10 vienetų.

Patalpų ženklinimas šiais PVC rėmeliais nereikalauja didelių laiko bei darbų sąnaudų. Nusidėvėję rėmeliai nuimami ir pakeičiami ypač greitai.

*Patariama vengti autokrautuvų sukimosi, apsisukimo, stabdymo ar buksavimo ženklintose vietose – tai gali apgadinti ženklus.

A4 Formatas:
Išoriniai matmenys : 401mm x 314mm
Vidiniai matmenys A4 formato: 297mm x 210 mm

A5 Formatas:
Išoriniai matmenys : 314mm x 252mm
Vidiniai matmenys A5 formato: 210mm x 148 mm

Kodas: RZ ir norima spalva

KiekisKaina
A4 formatas (10vnt) 57,75 Eur
A4 formatas (1vnt) 5,90 Eur
A5 formatas (10vnt) 47,00 Eur

Geltonas

Balta

Žalia

Mėlyna

Juoda