Pirkimo sąlygos

2018.06.07-17 dienomis UAB “Narvita” nedirbs. Atsiprašome už nepatogumus.

PREKES ĮSIGYTI GALIMA:

1) atlikus užsakymą internetu (žr. žemiau skyrelį “Prekių užsakymas internetu”);
2) atvykus į mūsų biurą adresu Verkių g. 39, II aukštas, 205 kabinetas, Vilnius (UAB “Autoūkis” pastate). Prieš atvykstant pas mus, pasiskambinkite tel. 8-689 26772, kad galėtume suderinti laiką.

PREKIŲ UŽSAKYMAS INTERNETU

 1. Norėdami pirkti, pirmiausiai išsirinkite prekes skyreliuose .
 2. Prekių užsakymui atlikti reikalinga užpildyti žemiau pateiktą užsakymo informaciją ir atsiųsti ją mums el. paštu info@narvita.com:

Užsakomos prekės kodas ir kiekis:
Užsakovo vardas, pavardė:
Prekių pristatymo adresas (gatvė, namo/buto Nr., miestas, pašto indeksas):
Telefono Nr. (susisiekimui su užsakovu, jei reikėtų papildomos informacijos):
El. paštas (reikalingas užsakymo patvirtinimu, sąskaitos fakturos atsiuntimui):

Užsakymo pavyzdys:
1. Užsakomos prekės kodas ir kiekis:
Abrazyvinę juosta SJ-01 (50mmx3m) -1vnt.
Kraštų fiksatoriu -1vnt.
P-01 – 1 kg
P-10 – 2 vnt po 300 g
P-24 – 100 g
P-20 – 4 vnt po 100 g

2. Užsakovo vardas, pavardė: Vardenis Pavardenis
3. Prekių pristatymo adresas (gatvė, namo/buto Nr., miestas, pašto indeksas): Lietuvos g.0-0, Trakai, LT-00000
4. Telefono Nr. (susisiekimui su užsakovu, jei reikėtų papildomos informacijos): 000-000-000
5. El. paštas (reikalingas užsakymo patvirtinimu, sąskaitos fakturos atsiuntimui): pastas@pastas.xx
6. Prekių užsakymą atlikti galite ir paskambinę telefonu +370 689 26772.
7. Atlikę užsakymą, bet norėdami jį atšaukti, papildyti arba pakeisti prekę kita preke, prašome tą pačią dieną kreiptis į mus el. paštu info@narvita.com arba telefonu.

INFORMAVIMAS APIE UŽSAKYMO VYKDYMĄ

 1. Atsiųsime Jūsų nurodytu el. paštu patvirtinimą, kad prekių užsakymas yra gautas. Jei 24 val. bėgyje nuo užsakymo išsiuntimo, negausite užsakymo patvirtinimo, gali būti, kad pildydami užsakymo formą nurodėtė netikslų savo el. pašto adresą. Pakartokite savo užsakymo siuntimą el. paštu info@narvita.com arba susisiekite su mumis telefonu.
 2. Jei prekių užsakymas buvo atliktas savaitgalį, švenčių dienomis arba įmonės nedarbo metu – užsakymo patvirtinimą gausite artimiausią darbo dieną, įmonės darbo metu. Įmonės darbo laikas: nuo pirmadienio iki ketvritadienio 9.00 iki 17.00 val., penktadieniais – nuo 9.00 iki 16.00 val.
 3. Kartu su užsakymo patvirtinimu Jums atsiųsime išankstinio mokėjimo sąskaitą faktūrą.
 4. El. paštu informuosime apie išankstinio mokėjimo gavimą, kai tik Jūsų mokėjimas atsidurs mūsų sąskaitoje ir prekės bus paruoštos siuntimui.

APMOKĖJIMAS UŽ PREKES IR JŲ PRISTATYMĄ

 1. Apmokėti už prekes ir jų pristatymą galite banko pavedimu pagal išankstinio mokėjimo sąskaitoje faktūroje pateiktus duomenis, Grynaisiais pinigais atvykę į mūsų biurą adresu Verkių g. 39, 205 kabinetas (IIa.), Vilnius.
 2. Apmokėjimas galimas tik Eurais.
 3. Prekių siuntimas pradedamas vykdyti tuomet, kai pinigai patenka į mūsų saskaitą. Gavę Jūsų užsakymo apmokėjimą, išsiųsime prekes nurodytu prekių gavimo adresu.
 4. Užsakymo pristatymo trukmė pailgėja tiek laiko, per kiek mes gauname Jūsų banko pavedimą.
 5. Užsakymas yra anuliuojamas be išankstinio perspėjimo, jeigu savaitės laikotarpyje negauname Jūsų apmokėjimo.
 6. Mokėjimo rekvizitai, atliekantiems mokėjimus Lietuvoje:

Įmonės pavadinimas: UAB „Narvita”
Įmonės kodas: 302327110
PVM mokėtojo kodas: LT100004637012
Atsiskaitomosios sąskaitos Nr.: LT02 7044 0600 0688 0854
Bankas: AB SEB Vilniaus bankas
Banko kodas: 70440
Mokėjimo paskirtis: nurodykite Užsakovo vardą pavardę bei užsakymo numerį, kuris bus pateiktas sąskaitoje faktūroje.

PREKIŲ PRISTATYMAS

 1. Lietuvoje prekės paruošimaos siųsti ir pristatomos per 2-6 darbo dienas nuo Jūsų apmokėjimo įskaitymo į mūsų sąskaitą dienos (terminas priklauso nuo pasirinkto siuntimo būdo). Jeigu užsakytos prekės užsakymo metu neturėsime, el. paštu arba telefonu informuosime Jus apie galimus prekių pristatymo terminus.
 2. Pristatymas pradedamas vykdyti iškart, kai tik apmokėjimas patenka į mūsų saskaitą. Užsakymo pristatymo trukmė pailgėja tiek laiko, per kiek mes gauname Jūsų banko pavedimą.
 3. Prieš dieną el. paštu informuosime Jus apie kitą dieną vykdomą užsakymo išsiuntimą.
 4. Prekių siuntimas vykdomas darbo dienomis: I – IV nuo 10.00 iki 17.00 val., V – nuo 10.00 iki 16.00 val.
 5. Lietuvos miestuose ir vietovėse prekės pristatomos pirmenybiniu registruotu paštu; jeigu paštininkas pristatymo metu Jūsų neras nurodytu adresu, jis gali palikti informacinį lapelį, kad siuntą pasiimtumėte nurodytame pašto skyriuje.
 6. Užsakymus į užsienio šalis pristato Lietuvos paštas. Užsakymai siunčiami registruotu paštu. Dažniausiai prekių užsakovas vietinio pašto pranešimu informuojamas apie registruotos siuntos gavimą ir turi ją atsiimti nurodytame pašto skyriuje.
 7. Prekes pristato Lietuvos paštas, todėl mes neprisiimame atsakomybės už prekių pristatymo vėlavimą.

PREKIŲ PRISTATYMO KAINA

 1. Pristatymo kainą sudaro:
  • Įkainis už siuntos pristatymą, kuris priklauso nuo užsakytų prekių svorio bei šalies, kurioje yra prekių gavėjas;
  • prekių pakavimo išlaidos (vokas, dėžė ir pan.).
 2. Prekių pristatymo kainos Lietuvoje, siunčiant Lietuvos paštu: iki 99 g –1,90 EUR , nuo 100 g iki 499 g –2,50 EUR (pristatymo terminas – 2-4 darbo dienos).
 3. Prekių pristatymo kainos Lietuvoje, siunčiant per kurjerių tarnybą “Linkera”: nuo 500 g iki   20 kg – 5,45 EUR  (pristatymo terminas – 1 darbo diena).
 4. Prekės paruošiamos išsiuntimui per 1-2 darbo dienas nuo Jūsų apmokėjimo įskaitymo į mūsų sąskaitą dienos.
 5. Prekių pristatymo kainos užsienyje priklauso nuo šalies, į kurią bus siunčiamos prekės. Pristatymo kaina bus paskaičiuota ir pateikta išankstinio apmokėjimo sąskaitoje faktūroje.

GRĄŽINAMOS SIUNTOS

 1. Kartais išsiustos užsakytos prekės gali būti grąžinamos atgal siuntėjui, t. y. mums. Tokiu atveju mes grąžiname Jums pinigus už prekes, tačiau prekių pristatymo išlaidos nėra grąžinamos. Klientui pageidaujant, galime grąžintas prekes išsiųsti pakartotinai po to, kai gausime apmokėjimą už pakartotinį prekių pristatymą.
 2. Siuntos grąžinimo priežastys gali būti šios:
  • Nurodytas neteisingas prekių pristatymo adresas;
  • Pašto kurjeriui nepavyksta rasti siuntos gavėjo nurodytu adresu, kad įteikti siuntą; tokiu atveju yra paliekamas informacinis lapelis apie gautą siuntą, jos atsiėmimo vietą; gavėjui neatvykus atsiimti siuntos, ji grąžinama mums.

PREKIŲ GRĄŽINIMAS

 1. Gavę siuntą, patikrinkite, ar nėra pažeistas jos įpakavimas bei prekės. Jeigu prekė buvo pristatyta pažeista, prašome informuoti mus apie tai siuntos gavimo dieną.
 2. Jeigu dėl kokių nors priežasčių esate nepatenkinti gautomis prekėmis, prašome ne vėliau kaip per 5 darbo dienas nuo siuntos gavimo susisiekti su mumis.
 3. Grąžinama prekė turi būti originaliame įpakavime.
 4. Prekės pristatymo išlaidos nėra kompensuojamos.
 5. Norėdami grąžinti prekę, prašome nurodyti šią informaciją:
  • Prekių užsakymo datą;
  • Prekių užsakymo numerį;
  • Prekės pavadinimą ir kodą;
  • Prekės grąžinimo priežastį;
  • Sąskaitos numerį, kur pervesti grąžinamus pinigus.

PRIVATUMAS

 1. Asmens duomenys – tai informacija, kuri leidžia identifikuoti vartotoją, pvz.: vardas, pavardė, adresas, el. paštas, pašto indeksas ir pan. Mes nerenkame asmens duomenų apie Jus, išskyrus tuos atvejus, kai Jūs patys juos pateikiate (pvz., užsisakote mūsų prekes).
 2. Jūsų asmeniniai duomenys naudojami prekių pardavimo tikslais, kad būtų galima administruoti prekių užsakymo, pristatymo ir apmokėjimo gavimo informaciją arba susisiekti su klientu.
 3. Jūsų el. paštas gali būti įtrauktas į UAB „Narvita” el. pranešimų gavėjų sąrašą. Siųsdami el. pranešimus, informuojame apie naujas prekes ar paslaugas, nuolaidas, akcijas, siunčiame sveikinimus. Norėdami atsisakyti el. pranešimų, informuokite mus el. paštu info@narvita.com
 4. Mes neperduosime Jūsų asmeninių duomenų tretiesiems asmenims komerciniais ar reklamos tikslais. Mūsų darbuotojai gerbia savo klientų asmeninių duomenų konfidencialumą.
 5. Privati asmens duomenų informacija gali būti perduodama tik tais atvejais, kai to reikalauja Lietuvos Respublikos įstatymai.
 6. Jūs patys sprendžiate, kokius asmeninius duomenis atskleisti mūsų įmonei. Nutarę neatskleisti savo duomenų, Jūs prarandate galimybę įsigyti mūsų prekių internetu.
 7. Jūsų apsilankymo mūsų svetainėje metu pagrindinė ne asmeninė informacija (apsilankymų skaičius, paieškos raktiniai žodžiai, vidutinis svetainėje praleistas laikas, aplankyti puslapiai) yra įrašomi automatiškai. Ši informacija yra naudojama svetainės prieinamumui stebėti ir turiniui bei funkcionalumui gerinti.

AUTORINĖS TEISĖS

 1. Draudžiama kopijuoti ir platinti svetainėje publikuojamą vaizdinę bei tekstinę informaciją komerciniais tikslais negavus raštiško UAB “Narvita” sutikimo.
 2. Bet koks UAB “Narvita” nuotraukų, paveikslėlių ar tekstinės informacijos dalijimasis ar demonstravimas internete (nekomerciniais tikslais) leistinas tik su nuoroda į šaltinį.