Priešgaisriniai ženklai

Fotoliuminescenciniai priešgaisriniai ženklai pasižymi savybėmis absorbuoti, sukaupti ir išskirti šviesą, todėl po 10-20 minučių šviesos absorbcijos, tamsoje jie gali švytėti apie 8 valandas ir daugiau. Šiems ženklams nereikalingas joks elektros energijos šaltinis. Nesudetingas yra ženklinimas jais bei priežiūra – ženklai pasižymi lankstumu, todėl juos lengvai užklijuosite ant įvairių patalpos paviršių (lubų, grindų, laiptų, sienų ir tt.).Fotoliuminescencinių ženklų švytėjimas trunka 10 metų.

Fotoliuminescenciniai priešgaisriniai ženklai atitinka ISO  9001:2008  standarto reikalavimus, yra sertifikuoti DNV ir TÜV Rheinland. Išduoti sertifikatai yra produkto kokybės, saugos žmogui bei aplinkai garantija. Fotoliuminescenciniai ženklai atitinka „Minimalius bendruosius reikalavimus gaisrinės saugos ženklams ir jų naudojimui įmonėse“ (2005-12-23 Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento prie Vidaus reikalų ministerijos direktoriaus įsakymas Nr. 1-404).

Lentelėje pateikti fotoliuminescenciniaiženklai – ne viskas, ką mes galime pasiūlyti savo klientams. Pagal Jūsų pageidavimus sumaketuosime ir pagaminsime reikalingus fotoliuminescencinius ženklus, nuorodas, užrašus.

Save

ŠviesojeTamsojeKodasPavadinimasMatmenysMedžiaga
ZL-20 Gaisro aliarmo skelbimo vieta150x150mm Lipni PVC plėvelė
ZL-21 Gesintuvas150x150mm Lipni PVC plėvelė
ZL-22 Gaisrinės žarnos ritinys150x150mm Lipni PVC plėvelė
ZL-24 Gaisrinės kopėčios150x150mm Lipni PVC plėvelė