Stiklo ir dekoravimo pigmentai
Prekės kodas: S-01
Kaina nuo: 5,80 Eur
Stiklo ir dekoravimo pigmentai
Prekės kodas: S-02
Kaina nuo: 5,80 Eur

Stiklo ir dekoravimo pigmentai

Fotoliuminescenciniai pigmentai stiklui ir dekoravimai yra netoksiška ir neradioaktyvi granulių pavidalo medžiaga, turinti švytėjimo tamsoje savybių; ji yra saugi ir žmogui, ir aplinkai. Tam, kad pigmentai absorbuotųsi, pakanka bet kokios šviesos šaltinio – tuomet jie įgyja savybę švytėti tamsoje. Toks šviesos absorbcijos ir švytėjimo procesas gali būti kartojamas be galo daug kartų. Švytėjimo savybes pigmentai išlaiko 10 metų.

Pigmento pavidalas: netaisyklingos formos dalelės
Cheminė sudėtis:

  • S-01 ir S-02 tipo pigmentus sudaro šarminių žemės metalų aliuminatai

Patvarumas/stabilumas: ypač geras cheminis patvarumas, nesuyra esant normaliai temperatūrai,  aukštas atsparumas ugnies poveikiui.
Naudojimas.Tinkamas naudojimui įvairiuose stikluose (silikatiniuose, borosilikatiniuose, fosfatiniuose, halogenidiniuose) ir jų dirbiniuose, papuošalų, rankdarbių, interjero detalių dekoravimui, floristikai ir t.t.
Naudojimas stiklo dirbiniuose. Šie pigmentai naudojami stiklo dirbinių gaminimo eigoje – pučiant arba liejant stiklą mechaniniu arba rankiniu būdu. Pigmento dalelės atrodo lyg būtų priklijuotos stiklo dirbinio išorėje arba viduje.
Pastaba:

  • Šie pigmentai yra šiek tiek tirpūs vandenyje, todėl nedėkite pigmento vieno ant stiklo dirbinio paviršiaus;
  • Darbo eigoje, saugokite pigmentus nuo patekimo į stiklo tirpalą.

Naudojimas dekoravimui. Stiklo ir dekoravimo pigmentais gali būti dekoruojami įvairūs objektai. Juos galima smulkinti bei klijuoti, todėl yra tinkami rankdarbių puošybai, interjero dekoravimui, floristikai, papuošalų gamybai ir pan. Nerekomenduojama naudoti akvariumų vidaus dekoravimui.