Fotoliuminescencinės prekės

Siūlome gausiausią fotoliuminescencinių prekių pasirinkimą ne tik Lietuvoje, bet ir Baltijos šalyse. Fotoliuminescencinės prekės – tai produktai, turintys švytėjimo tamsoje savybių. Tam, kad jie absorbuotų (sukauptų) šviesą – reikalingas bet koks šviesos šaltinis. Po šviesos absobcijos fotoliuminescenciniai produktai įgyja švytėjimo tamsoje savybę. Švytėjimas gali tęstis apie 1-12 valandų, priklausomai nuo pigmento rūšies, esančio produkto sudėtyje. Toks šviesos absorbcijos ir švytėjimo procesas gali būti kartojamas daugybę kartų. Fotoliuminescenciniai produktai švytėjimo savybes išlaiko apie 10 metų.

Šie produktai nėra radioaktyvūs, nekenksmingi nei žmogui, nei aplinkai. Fotoliuminescenciniai pigmentai, kurie naudojami fotoliuminescencinių prekių gamyboje, atitinka ISO 9001:2008 standarto reikalavimus. Fotoliuminescenciniai priešgaisriniai ir evakuaciniai ženklai bei juostos yra sertifikuoti DNV ir TÜV Rheinland. Išduoti sertifikatai yra produktų kokybės, saugos žmogui bei aplinkai garantija.

Apsilankykite ar susisiekite su mumis – suteiksime informacijos, patarsime, padėsime išsirinkti Jums tinkamiausią produktą!