Apie mus

Uždaroji akcinė bendrovė „Narvita“  įkurta 2009 metais Vilniuje. Įmonės veikla prasidėjo nuo mažmeninės ir didmeninės prekybos sertifikuotais fotoliuminescenciniais produktais, kurių asortimentas buvo ir iki šiol yra didžiausias ne tik Lietuvoje, bet ir Baltijos šalyse.

Dar tais pačiais metais, atsižvelgiant į rinkos poreikius, pradėta prekyba produktais slidžiam paviršiui. Šiuo metu galime pasiūlyti gausų prekių pasirinkimą įvairiems slidiems paviršiams lauke ir patalpose, intensyvaus judėjimo zonose ir drėgnose patalpose. Dabar galite įsigyti įvairių spalvų ir matmenų šiurkštaus paviršiaus juostų, taip pat neslystančių juostų be abrazyvo, ypač tinkamų klijuoti vietose, kur vaikščiojama basomis.  Slidžius pramoninių patalpų ir intensyvaus judėjimo zonų paviršius siūlome dažyti ilgalaikiais abrazyviniais dažais. Mūsų naujausia 2011 metais pradėta teikti paslauga – slidžių paviršių dengimas nematoma „AntiSlip®“ sistema – jau sulaukė didelio susidomėjimo bei pripažinimo ir yra teikiama tiek fiziniams asmenims, tiek įmonėms.

UAB „Narvita“ siūlo didžiausią pramoninių patalpų žymėjimo ir ženklinimo produktų asortimentą Lietuvoje: ilgalaikes laminuotas PVC juostas, ekonomines PVC juostas, ilgalaikius PVC ženklus grindims, PVC markiravimo ženklus. Norint atlikti gamyklų ar sandėlių ženklinimą ir žymėjimą jau nebereikia stabdyti gamybos ar sandėliavimo proceso – patalpos ženklinamos tuo pačiu metu. Atsižvelgiant į pageidavimus, įmonėms teikiamos ir pramoninių patalpų dažymo paslaugos: kliūčių ir pavojingų vietų žymėjimas, ženklų ant grindų dažymas, autokrautuvų judėjimo kelių ir pėsčiųjų takų bei perėjų žymėjimas, evakuacinis fotoliuminescencinis ženklinimas ir kt.

Nuolat atlikdami rinkos poreikių analizę ir atsižvelgdami į klientų pageidavimus bei pastabas, plečiame prekių ir paslaugų asortimentą. Stengiamės išlaikyti geriausią kainos ir kokybės santykį, kadangi didžiąją dalį parduodamų produktų perkame iš tiesioginių jų gamintojų užsienyje. Platus aukštos kokybės sertifikuotų prekių bei paslaugų pasirinkimas už klientui palankiausią kainą ir visapusiškas pirkėjų poreikių tenkinimas – pagrindiniai mūsų įmonės tikslai, kurių siekiame nuo pirmos jos gyvavimo dienos. Savo kvalifikuoto personalo, profesionalumo, atidumo ir atkaklumo dėka jau esame įgiję didžiausių Lietuvos ir užsienio kapitalo įmonių pasitikėjimą.

Kviečiame pas mus apsilankyti ar susisiekti – visada padėsime, patarsime, pasiūlysime geriausią sprendimą!